Dzień Kobiet 2011

4 marca 2011 roku o godzinie 17.00 w domu przyjęć Arka w Jankowicach, prawie dwustu członków SWiP TG i ZST w Rybniku, świętowało Dzień Kobiet.

Program artystyczny przygotowany przez absolwenta TG Bogusława Grzywa , przeplatany był występami tanecznymi oraz wokalnymi członków zespołu „Gwiazdy i gwiazdki bajkowego piernika”. Solistka Bożena Szewczyk zachwyciła przepięknymi nastrojowymi balladami, a zespół muzyczny Bogusława Grzywy porwał wszystkich zebranych do tańca.

Uczestnicy spotkania świetnie się bawili i na pewno będą mile wspominać tę imprezę.

Na następne spotkanie z okazji Dnia Kobiet zapraszamy za rok…