1 marca 2011r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Kwartalnika.
Spotkanie to podzielone było na trzy części, w których:
- upamiętniliśmy śp. Mieczysława Ślusarz i śp. Alfreda Mura
- kolejni absolwenci wspomnieniami wracali do lat szkolnych
- zostało przeprowadzone walne zebranie Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku
Zapraszamy na kolejne spotkania
