Wtorek, 1 marca 2011r.

1 marca 2011r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Kwartalnika.

Spotkanie to podzielone było na trzy części, w których:

  • upamiętniliśmy śp. Mieczysława Ślusarz i śp. Alfreda Mura
  • kolejni absolwenci wspomnieniami wracali do lat szkolnych
  • zostało przeprowadzone walne zebranie Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku

Zapraszamy na kolejne spotkania